تبلیغات
منتظر - چقدر خنده دار است ...
منتظر
به نظر من یکی از سخترین مسائل توی دنیا انتظار کشیدن است.

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

چقدر خنده دار است ...

چقدر خنده دار است ...

چقدر خنده دار است که یک ساعت عبادت به درگاه الهی ، طولانی و طاقت فرسا می گذرد ، ولی 90 دقیقه بازی یک تیم فوتبال ، یا یک ساعت تماشای یک فیلم ، به سرعت باد می گذرد !

چقدر خنده دار است که صد هزار تومان کمک در راه خدا ، مبلغ بسیار هنگفتی به نظر می رسد ، اما وقتی که با همان مقدار پول به خرید می رویم ، مبلغی اندک و ناچیز ، به شمار می آید !

چقدر خنده دار است که وقتی می خواهیم عبادت و دعا کنیم ، هر چی فکر می کنم چیزی به فکرمان نمی رسد تا به خدایمان بگوییم ، اما وقتی که می خواهیم با دوست خود حرف بزنیم ، هیچ مشکلی نداریم ، جز کمبود وقت !

چقدر خنده دار است که وقتی مسابقه ورزشی تیم محبوبمان به وقت اضافه می کشد ، لذت می بریم و از هیجان در پوست خود نمی گنجیم ، اما وقتی که مراسم دعا و نیایش طولانی تر از حد می شود ، شکایت می کنیم و آزرده خاطر می شویم !

چقدر خنده دار است که خواندن یک صفحه دعا کار سختی است ، اما خواندن 100 صفحه از یک رمان پر فروش ، آسان است !

چقدر خنده دار است که همیشه سعی می کنیم ردیف جلو صندلی های یک کنسرت یا مسابقه ورزشی را رزرو کنیم ، اما در عوض همواره ، به آخرین ردیف یک مکان مذهبی تمایل داریم !

چقدر خنده دار است که برای عبادت و نیایش ، هیچ وقت زمان کافی در برنامه روزمره خود پیدا نمی کنیم ، اما برای بقیه برنامه ها سعی می کنیم در آخرین لحظه هم که شده ، آنها را انجام بدهیم !

چقدر خنده دار است که وقتی لطیفه ای را از طریق پیام کوتاه و یا ایمیل به دیگران ارسال می کنیم ، به سرعت آتش و صاعقه ای که در جنگلی انداخته شود ، همه جا را فرا می گیرد، اما وقتی که سخن و پیام الهی را می شنویم ، برای گفتن و یا نگفتن آن ، تردید داریم و آن را زود فراموش می کنیم !

چقدر خنده دار است که به آسانی شایعات روزنامه ها را باور می کنیم ، اما معجزات الهی را به سختی باور می کنیم !

چقدر خنده دار است ....

البته اگر خوب فکر کنیم و روی مسائل بالا دقیق بشیم می بینیم که نه تنها خنده دار نیست بلکه ....

درباره وبلاگ

این وبلاگ تقریبا با محوریت موضوعات اجتماعی پایه ریزی شده ولی احتمالا در آن تا حدودی از مسائل سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و مذهبی و.... هم صحبت خواهد شد.
مدیر وبلاگ : کیوان امجدیان

آخرین پست ها